Ajewski Marek Firma Remontowo-Budowlana

Kętrzyn

Opinie o Ajewski Marek Firma Remontowo-Budowlana

smokowo

firma tego gościa,to dno partacz do robienia mieszkań,szkoda że go wynajołem ,piszę bo chce ostrzec innych aby wystrzegali sie tego mistrza i powiadomili innych o tej firmie

smokowo

barciany

napisze krótko;fuszerka,niesłowny jeżeli chodzi o terminy robót,nie dawać pieniędzy wcześniej niż po skończonej pracy i tylko na fakturę aha spisywać umowę na wykonanie prac remontowych będzie potrzebna do egzekwowania gwarancji na wykonanie robót,ja nie spisałam i były kłopoty z naprawą fuszerek.

kentaki

nakoniady
@kentaki 20.11.2015 11:58

pełna zgoda

poznańska kętrzyn
@kentaki 20.11.2015 11:58

popieram wpisy

Zostaw opinię o Ajewski Marek Firma Remontowo-Budowlana - Kętrzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ajewski Marek Firma Remontowo-Budowlana