Zup Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Opinie o Zup Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

zrobiłem się

pracowałem u tego PANA firma kant i oszust nie wypłacalny oszukuje ludzi hurtownie zleconiodawców.

marek

Firma ZUP to jedne wielkie oszustwo ( dla szukajacych pana Janusz prowadi obecnie firme ktora jest na jego corke INWEST-BIAL a obecnie konczy dach w supraslu budynek BUKOWISKA

Jak wygląda atmosfera pracy i rekrutacja w firmie Zup Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane ? Czekamy na nowe opinie.

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Zup Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zup Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane