Stylista Franciszek Jakubiec

Lublin

Opinie o Stylista Franciszek Jakubiec

Gość

System premii? Hahaha. Twoją premią będzie praca po nadgodzinach za free również w swoim wolnym czasie, załatwianie prywatnych spraw dla tych "przedsiębiorców" również w niedziele czy urlopy (również na swój koszt). Twoją premią będzie "zaszczyt" dostawania wiadomości tekstowych od tych osobników w bardzo PÓŹNYCH godzinach.(usunięte przez administratora)

Gość

Czy ktoś prawnie walczy o sprawiedliwość? Moje pytanie skierowane jest zarówno do działalności prowadzonych przez ojca i syna.

Zostaw opinię o Stylista Franciszek Jakubiec - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylista Franciszek Jakubiec