Sebbro Firma Remontowo-Budowlano-Ciesielska Sebastian Browarczyk-Bogdziewicz

Reda

Opinie o Sebbro Firma Remontowo-Budowlano-Ciesielska Sebastian Browarczyk-Bogdziewicz

Wron

Omijac szerokim lukiem . Agresywny, natret.

były pracownik1

Człowiek zatrudnia ludzi na szaro, wywozi za granicę, tam nie kupuje jedzenia. Zwykły oszust i krętacz. Nie wypłaca pieniędzy za pracę.

były pracownik

Sliski facet prowadzi jednoosobową działalnośc . Jest mi winien Pieniądze za prace. Nie polecam.

Zostaw opinię o Sebbro Firma Remontowo-Budowlano-Ciesielska Sebastian Browarczyk-Bogdziewicz - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebbro Firma Remontowo-Budowlano-Ciesielska Sebastian Browarczyk-Bogdziewicz