RK Construction Kułakowski Rafał

Biała podlaska

Opinie o RK Construction Kułakowski Rafał

Bożena Stachura

Zlecone prace wykonane wzorowo szybko bez poślizgu żadnych problemów finansowych polecam

lelo

to jest budowlaniec którego szukam jest trochę mi kasy winny komornik tez szuka nie ma gościa rozplanować się większość danych jest niezgodna z prawda. umowy pisze pod siebie szkoda slów

BGB Baumgarten

Wykonali budynek na terenie Niemiec szybko dobrze za rozsądne pieniądze. Polecam

Grażyna

Jeśli rozmawiamy o tym samym "fachwcu" to chyba coś się panu pomieszalo u mnie wykonali inwestycje do stanu zamkniętego wraz z dachem i naprawdę rzadko spotyka się tak wykwalifikowanych specjalistów. Polecam ich usługi w 100%. I trochę jest to śmieszne że sam podpisuje PAN sam sobie na własne posty.

Adam 2

Zgadzam się z przedmówcą, szkoda pieniędzy i czasu na tego "fachowca".

Adam

Nie polecam tego pseudo-budowlańca. Wykonywał u mnie fundamenty wraz z chudziakiem. Na każdym etapie trzeba było nad nimi stać i patrzeć na ręce i sprawdzać. Szalunki na ławy zrobili inne niż w projekcie (musieli poprawiać). Zagęszczenie pod chudziak nie było robione etapami tylko jednorazowo, narożniki zagęścili z wielką łaską. Gdy wyjechałem na chwilę z budowy powrzucali humus. Posadzka w garażu wylana zbyt nisko (niezgodnie z projektem). Styropian do ścian fundamentowych przyklejali z wielka łaską. Na koniec stwierdzili, że nie są w stanie sprostać moim wymaganiom i po otrzymaniu kasy za pierwszy etap zwinęli się, zostawiając bajzel na budowie.

Zostaw opinię o RK Construction Kułakowski Rafał - Biała podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RK Construction Kułakowski Rafał