Opinie o Kułakowski Rafał Rk Construction w Biała Podlaska

counter
1 5 15 5 1
Lelo
Klient

5 lat minęło od wyroku sądu, nic nie ściągnięte a Pan dalej sobie buduję i jeszcze ma pozytywne opinie. A gdzie są wszyscy ludzie oszukani.

Adrian 13 Nowy wpis
@Lelo

Nikomu się najwidoczniej nie chce z idiotą walczyć. My też machnęlismy ręką bo szkoda na debila czasu. Z drugiej strony jest to dziwne ze wogole ktoś jeszcze chce takiego barana brać do jakiejkolwiek roboty.

Lelo Nowy wpis
@Adrian 13

A pamiętam jak mówił że nie może znalesc nikogo do roboty. Teraz wiem dlaczego bo poprostu nie płacił. Ja nie odpuszczę poczekam kiedyś się zemści...

Pytanie Nowy wpis

Wiecie czy Kułakowski Rafał Rk Construction udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Adrian 13 Nowy wpis
@Pytanie

Jaki laptop? jaki telefon? Człowieku to jednoosobowa pseudo działalność. Zwykły,, dziadbud,, który nie ma pojęcia o tym co robi

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Kułakowski Rafał Rk Construction?

@Pytanie

O jakie wynagrodzenie pytasz? To firma jednoosobowa.

Klient

Komentarz zacznę od tego, że to nie jest żadna firma tylko jakiś pseudo budowlaniec. Nie mam pojęcia jak to się dzieje że tacy ludzie mają jakiekolwiek uprawnienia żeby budować cokolwiek. Mój przypadek to budowa domu jednorodzinnego. Oczywiście każdy etap budowy odkąd ten człowiek pojawił się na budowie został lekko mówiąc źle wykonany na co posiadam dokumentacje w postaci zdjęć. Umowy na usługi pisze pod siebie tak żeby później umyc rączki. Praca tego człowieka to komedia . On nie ma pojęcia jak i co należy robić. Ostrzegam każdego przed tym partaczem. Dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia. Mam nadzieję że nikt nie będzie już tak glupi jak ja.

@Adrian 13

Zapomnialem dodać że syn zostawiony na budowie wkład o pomste do nieba. A na koniec ukradł nam projekt budowy domu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bożena Stachura

Zlecone prace wykonane wzorowo szybko bez poślizgu żadnych problemów finansowych polecam

lelo

to jest budowlaniec którego szukam jest trochę mi kasy winny komornik tez szuka nie ma gościa rozplanować się większość danych jest niezgodna z prawda. umowy pisze pod siebie szkoda slów

BGB Baumgarten

Wykonali budynek na terenie Niemiec szybko dobrze za rozsądne pieniądze. Polecam

Grażyna

Jeśli rozmawiamy o tym samym "fachwcu" to chyba coś się panu pomieszalo u mnie wykonali inwestycje do stanu zamkniętego wraz z dachem i naprawdę rzadko spotyka się tak wykwalifikowanych specjalistów. Polecam ich usługi w 100%. I trochę jest to śmieszne że sam podpisuje PAN sam sobie na własne posty.

Adam 2

Zgadzam się z przedmówcą, szkoda pieniędzy i czasu na tego "fachowca".

Adam

Nie polecam tego pseudo-budowlańca. Wykonywał u mnie fundamenty wraz z chudziakiem. Na każdym etapie trzeba było nad nimi stać i patrzeć na ręce i sprawdzać. Szalunki na ławy zrobili inne niż w projekcie (musieli poprawiać). Zagęszczenie pod chudziak nie było robione etapami tylko jednorazowo, narożniki zagęścili z wielką łaską. Gdy wyjechałem na chwilę z budowy powrzucali humus. Posadzka w garażu wylana zbyt nisko (niezgodnie z projektem). Styropian do ścian fundamentowych przyklejali z wielka łaską. Na koniec stwierdzili, że nie są w stanie sprostać moim wymaganiom i po otrzymaniu kasy za pierwszy etap zwinęli się, zostawiając bajzel na budowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kułakowski Rafał Rk Construction - Biała Podlaska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad