Ren-Bud Firma Ogólnobudowlana Jerzy Honkisz

Kęty

Opinie o Ren-Bud Firma Ogólnobudowlana Jerzy Honkisz

Mieszkaniec Kęt

Tacy ludzie jak Pan J. psują rynek budowlany. Gość po prostu nie ma pojęcia o budownictwie, kręci na każdym kroku, ludzie z łapanki,MASAKRA!!!

Grażyna

Nie polecam nikomu!!!

Bielszczanka
@Grażyna 05.07.2016 08:24
Nie polecam nikomu!!!

Zgadzam się w 100% gość mądry tylko w gadce !!!! Co On nie potrafi a efekt nic tylko płakać , pracownicy z łapanki co kilka dni inni. Uwaga na kierownika budowy polecanego przez właściciela ,,firmy"

Grażyna
@Bielszczanka 28.03.2017 09:11

Miał ktoś spisaną umowę z tą firmą?

tytus

Słaba jakość robót

Zostaw opinię o Ren-Bud Firma Ogólnobudowlana Jerzy Honkisz - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren-Bud Firma Ogólnobudowlana Jerzy Honkisz