Ram-Bud Usługi Budowlane

Górowo Iławeckie

Opinie o Ram-Bud Usługi Budowlane

?

Chyba masz kolego rację. Gość jest niepoważny i niesłowny. Zamówił u mnie towar który został wysłany na budowę PZU w Olsztynie i nie odebrał go, bo podobno nie miał pieniędzy. Towar do mnie wrócił. Prosił aby wysłać go jeszcze raz, że pokryje koszty transportu, niestety kłamał. Nie polecam !!!

byly pracownik

Szef [usunięte przez moderatora] jest osobą niewypłacalną. W dodatku pracowników traktuje jak swoich parobków, wyzywa itp. O wypłatę nie można się doprosić, jest wulgarny i opryskliwy. Nie polecam tej firmy nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

Zostaw opinię o Ram-Bud Usługi Budowlane - Górowo Iławeckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ram-Bud Usługi Budowlane