Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska

Opinie o Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska

Oszukany

Przestrzegam.... jak chcecie mieć dom zrobiony jak trzeba a nie na od#ierdol to mijać szerokim łukiem. Partacze! A jak pięknie potrafią czarować i miec staly kontakt poki pieniazki nie sa przelane a konto .... a pozniej amba fatima. Moje sugestie dla Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska: Przestać robić ludzi w balona ...tylko tyle albo aż tyle Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Chyba zamknąć firmę...

Wiesz coś o firmie Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska czego nie wiedzą inni? Czekamy na Twoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prestiż S.C. FHU Jacek Lipiński Iwona Lipińska