Polovis Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Gruszka

Świdnica

Opinie o Polovis Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Gruszka

kolejny niezadowolony klient

Niesłowny - delikatnie mówiąc, zdecydowanie nie polecam

niezadowolonyklient

NIE POLECAM !!! Niewywiązanie się z umowy, co skutkuje niewykonaniem umówionych prac, następnie brak jakiegokolwiek kontaktu. NIE POLECAM !!!

Kolejny niezadowolony Klient
@niezadowolonyklient 15.04.2016 15:04

Zgadzam sie w 100%!! Niewywiązanie się z umowy. Po otrzymaniu zaplaty znika. Oszukuje na rozliczeniach!! Sprawdzać dokladnie rachunki i wszystkie prace! A najlepiej nie zatrudniać pod żadnym pozorem!

Zostaw opinię o Polovis Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Gruszka - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polovis Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Gruszka