Polbud Usługi Budowlane Mieczysław Ptak

Bosutów

Opinie o Polbud Usługi Budowlane Mieczysław Ptak

Adam Radwanowski

Firmę oceniam bardzo dobrze, budowali nam dom na zlecenie w lipcu 2013 roku w Zielonkach. Dom zbudowany profesjonalnie, żadnych uchybień budowlanych i również czasowych. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.

Inwestor Bosutów

Nie polecam firmy POLBUD Mieczysław Ptak ponieważ po dwóch latach użytkowania w domu cieknie dach, kominy zostały źle wykonane, dachówka jest źle położona, tynki w domu nadawały się do wykonania gładzi, wiele uchybień ale o tym świadczy pijąca ekipa budowlana. Stanowczo odradzam ....

Zostaw opinię o Polbud Usługi Budowlane Mieczysław Ptak - Bosutów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polbud Usługi Budowlane Mieczysław Ptak