Ms Developer S.C. Michał Pierzchała Sławomir Dunajski

Brzezia Łąka

Opinie o Ms Developer S.C. Michał Pierzchała Sławomir Dunajski

belzebub

Zalecam daleko posuniętą ostrożność. Duże braki w dokumentach inwestycji, wszystko na zasadzie "jakoś to będzie". Niski poziom profesjonalizmu, duże problemy z naprawami - "bo tak ma być". Niska cena = niższa jakość.

Kiełczowianin
@belzebub 22.10.2015 20:23

Przystępna cena mieszkań/domów i dobra jakość wykonania. Duża terminowość inwestycji. Nie ma problemu z kontaktem, pomocą ze strony Dewelopera. Mieszkam w jednym z domów wybudowanych przez tego Developera. Wszystko jest OK.

swiatowid

Uczciwi, kompetentni, terminowi i kontaktowi a dodatkowo sprzedają domy bardzo dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. Polecam współpracę.

Mistrz

Znam tą firmę z wykonanych realizacji, które mi wykonali. Nie ma żadnych problemów z terminami i wykończeniem. Te domki co sprzedali były oddane w terminie bez problemów. Można pytać sąsiadów. Polecam

Zostaw opinię o Ms Developer S.C. Michał Pierzchała Sławomir Dunajski - Brzezia Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ms Developer S.C. Michał Pierzchała Sławomir Dunajski