Kresz Usługi Remontowo-Budowlane i Wykończeniowe Janusz Łukowski

Cieciszew

Kresz Usługi Remontowo-Budowlane i Wykończeniowe Janusz Łukowski

Opinie o Kresz Usługi Remontowo-Budowlane i Wykończeniowe Janusz Łukowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Firma solidna i szef dba o dokładność wykonywali remont mieszkania i jestem bardzo zadowolony naprawdę godna polecenia Paweł Warszawa

Niezadowolony

Nie polecam!!! Wziął pieniądze i nie wrócił na budowę. Wszystko co zrobił do poprawki. Pracownicy ciągle pijani.

Zostaw opinię o Kresz Usługi Remontowo-Budowlane i Wykończeniowe Janusz Łukowski - Cieciszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kresz Usługi Remontowo-Budowlane i Wykończeniowe Janusz Łukowski