Jzp Usługi Remontowe Grzegorz Sprawka

Opinie o Jzp Usługi Remontowe Grzegorz Sprawka

Marek

omijać z daleka

Były pracownik JZP

To co napisał przedmówca. Każdy kto się tam zatrudni nie będzie miał miłych wspomnień po współpracy z tym pseudo szefem. Brak kultury,problem by cokolwiek załatwić.Wielki Pan [usunięte przez moderatora] się w główce od pieniądza.

ktoś

tak pracowałem ,nie polecam facet opryskliwy ,oszukuje na pensji nie płaci w terminie nie szanuje ludzi jednym słowem nie polecam pracodawcy ,powinna sie za niego wziąc skarbówka

Zostaw opinię o Jzp Usługi Remontowe Grzegorz Sprawka - Walcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jzp Usługi Remontowe Grzegorz Sprawka