J. System Jolanta Soszyńska

Miednik

Opinie o J. System Jolanta Soszyńska

oszukany

Witam,jestem byłym pracownikiem państwa soszyńskich i podobnie jak kilkanaście innych osób nie dostałem wynagrodzenia za 2 mies.uczciwej pracy,ponieważ właściciele tłumaczą że chwilowo ich nie mają:-}Są to ludzie bezczelni,którzy nawet nie chcą sie spotkać,a po 4 mies.czekania przestali już nawet odbierać tel. Osoby pracujące dla tej firmy w Niemczech po 2-óch mies.pracy wrócili do kraju i dostali... po 100zl na dojazd do domu.a w tej chwili już kolejna grupa ludzi pracuje dla nich w niemczech i znowu będzie rozczarowanie. Nikomu się zle nie życzy ale chciałbym żeby kiedyś oni poczuli się tak jak my kiedy nie ma co do garka włożyć, a dziecią trzeba tłumaczyć że mikołaj nie przyjdzie... Pozdrawiam pana Darka i panią Jolę

ww

przestrzegam przed pochopnymi opiniami na "nie" firma j.system i osobi scie jej właścicielka to uczciwe (usunięte przez administratora) to uczciwa osoba i jeżeli nawet z poślizgiem to wywiązuje się z zobowiązań.

Pozdrawiam
@ww 11.01.2014 18:08

Oczywiscie ze oszukuja !!!!!!! Znam wiele osob co oszukali i wogole nie chca placic.... Ale przyjdzie i czas na nich.

a...

przestrzegam wszystkich przed ta firmą, jest niewiarygodna, wynagrodzenie jest przekładane z dnia na dzień i pieniędzy nadal nie widać, mam nadzieję, że właścicielka zdaje sobie sprawę, że zniszczyła kilkunastu ludziom nadzieje na lepsze jutro, i również , że przez nią wiele rodzin w tym roku nie będzie miało świąt bożego narodzenia bo nie będzie na to pieniędzy dzięki pani!!!!!!!!!!!! uważajcie i nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!!!!!!

kolejnyoszykany
@a... 11.12.2013 21:35

Pracowałem dla tej firmy w Niemczech niestety nie dostałem swojego wynagrodzenia. Pan Darek i Pani Jola to jednym słowem oszuści i dorabiają sie dużych pieniędzy na ludziach. Z tego co mi wiadomo dostali od firmy niemieckiej pieniążki za naszą pracę niestety nie ma tych pieniędzy dla nas. Pan Darek jako przedstawiciel tej firmy w Niemczech pełnił funkcję kierowniczą i pracownikowi, który przepracował 2 tygodnie dawał zaliczkę w wysokości 20 euro, gdzie paczka papierosów kosztuje 5 euro, a gdzie jedzenie. (usunięte przez administratora). Ludzie patrzcie na nazwiska bo nazwa firmy zawsze może się zmienić. Dlaczego nasze państwo pozwala na dorabianie się takich właśnie ludzi, a uczciwy pracownik i jego rodziny mają zawsze pod górkę.

Zostaw opinię o J. System Jolanta Soszyńska - Miednik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J. System Jolanta Soszyńska