Imex 1 Firma Handlowo-Usługowa

Zabrze

Opinie o Imex 1 Firma Handlowo-Usługowa

ak

Płacowo kiepściutko tak jak napisał poprzednik .Wypłata oscyluje w granicach 1300 pln na rękę Szef jest gościem na poziomie ale... Pracownicy ,ścisła grupa nie do przebicia się w sensie takim ,że - jeśli nie palisz nie wejdziesz w łaski brygady .Bo Oni siedzą i palą /od 8 do 12 papierosów dziennie siedząc w tym czasie/ gdy ty jako niepalący robisz . Chcieli by żebyś pracował i częstował .Z alkoholem chłopaki nie piją . Wzięty na fuchę poczęstowany zostałem tylko browarem podczas gdy pracownik wziął prawie prawie 300 pln i nic poza tym .Niezbyt rezolutny. Jeśli nie palisz nie polecam tej firmy. W kwestii narzędzi -to po jednego klucza dwóch lata i odbiera ci z ręki.Żenujące to jest gdy ktoś lubi uporządkowaną i zorganizowaną prace i nie odczuwa potrzeby latania po piętrach .Ogólnie pracownicy nie przeklinają ale tworzą sobie hermetyczną grupę . Współpracują /wtedy współpracowali/ z firmą z Rudy Śląskiej -tamci to wyjątkowe prymitywy ,znaczy ich pracownicy. Prace odbywają się na terenie GOP-u ,samochodem podejmą Cię w drodze do pracy i z pracy . Nadgodziny -sporadycznie .Choć za te kasę to mam gdzieś pracę w w nadgodzinach. Umowa o pracę to ;-)

Jontenos

Ściema Własciciela !! 1200 na rękę [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Imex 1 Firma Handlowo-Usługowa - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imex 1 Firma Handlowo-Usługowa