Helix Wolfer F.H.U. Arkadiusz Pasek

Opinie o Helix Wolfer F.H.U. Arkadiusz Pasek

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Helix Wolfer F.H.U. Arkadiusz Pasek? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

krzyś

witam panem paskiem zajeła się wkońcu prokuratura wystarczy zgłosić się do prokuratury aby odzyskać wynagrodzenie pozdrawiam KRZYŚ

wafel

OSTRZEGAM NIGDY NIE TAM NIE ROZLICZA SIE

Morg

OSTRZEGAM!!!!! Nigdy szie nierozlicza z pracownikamy, bo komornik siedzi na kontie!!!!!

Zostaw opinię o Helix Wolfer F.H.U. Arkadiusz Pasek - Januszkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helix Wolfer F.H.U. Arkadiusz Pasek