Follow Me Sp. z o.o.

Wypędy

Opinie o Follow Me Sp. z o.o.

oszukany

Zapłaciłem firmie za przejazd na lotnisko do berlina lecz z przyczyn niezależnych ode mnie musiałem zrezygnować z wyjazdu. Tego samego dnia zgłosiłem telefonicznie tej firemce że nie mogę skorzystać z ich usług oraz o zwrot pieniędzy - czekam 4 dzień na pieniądze i nic, na maile też nie odpowiadają. Oszuśći

Znacie firmę Follow Me Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o Follow Me Sp. z o.o. - Wypędy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Follow Me Sp. z o.o.