Fasada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Szafranowski

Lubań

Opinie o Fasada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Szafranowski

Parizo

Ta firma zawaliła wszystkie terminy.Oddali mi dom cztery miesiące po czasie i powiem tyle ,że na budowie był jeden wielki bałagan. Mam całą listę usterek za które mi zapłacą a raczej nie dostaną pieniędzy.Słyszałem o nich dobre opinie ale z mojego doświadczenia wynika coś innego. Dlatego piszę tu na forum.

Tomek

Ja też u niego pracowałem. Facet się umawia ,a nie dotrzymuje danego słowa.Długo się nie mogłem doprosić umowy,a jak przyszło do płacenia to zaczął mnie zbywać.Z dostawcami materiałów słyszałem ,że jest podobnie.Ciągle odwleka terminy.(usunięte przez administratora)

?

nie polecam u niego pracowac.jest tyle ludziom winny pieniadze za ich ciezką prace. firma ?dobre sobie????cwaniaczek i klamca,[usunięte przez moderatora] ludzi na pieniądze.nie placi kasy za ciezko wykonana robote.np.wybudowanie domu/przyjmuje ludzi i ich nie zatrudnia.wykorzysta jak tylko moze. jak upominasz sie o swoje pieniadze .lze i klamie.zapomnij ze je odzyskasz.

Zostaw opinię o Fasada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Szafranowski - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fasada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Szafranowski