Dym-Ek Wiesław Dymek Usługi Ogólnobudowlane

Jawor

Opinie o Dym-Ek Wiesław Dymek Usługi Ogólnobudowlane

Inwestor

"Wykonywał" u mnie remont mieszkania. Nie polecam . Jestem rozczarowana. Ja się zawiodłam . Ludzie nie popełnijcie błędu, który ją popełniłam .

ZYTA

Z portalu Likerate wiem, że zalega z wypłatami wielu pracownikom. Słyszałam, że zaszedł za skórę Mecenasowi z ul. Poniatowskiego także zakładam, że Pan Mecenas chętnie pomoże każdemu kto w sporze po drugiej stronie ma tego Pana. Ludzie nie ma się co dziwić nazwisko zobowiązuje :-)

Zenko

Ten pseudo " Pracodawca" od 2 miesięcy mi zalega z pensją jest chory psychicznie i okrada inwestorów z zamówień .... w takim sensie że bierze zaliczki na poczet roboty i te zaliczki wędrują na inne roboty i do prywatnej kieszeni ludzie ogarnijcie się to zwykły PRZEKRĘT NIE FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do ZENKO
@Zenko 04.11.2016 22:07

Witam. Zenko, chętnie pomogę w odzyskaniu należności od tego Pana. Jeśli masz życzenie daj znać. O tym co ten Pan wyrabia przekonał się mój mąż i skierował do Sądu pozew. Proszę podaj nr telefonu to się zdzwonimy .

byly_pracownik

Ta firma to jedna wielka ściema...jawne robienie z klienta barana, a podejście do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Niektórzy do dziś nie doczekali się swoich zarobionych pieniędzy. Nie będę się rozpisywał bo nie warto. Dobra rada dla wszystkich - omijajcie szerokim łukiem!

łoli 1

firma nie godna polecenia ponieważ po sprawdzeniu faktur za materiały duża jego część nie była u mnie wogóle użyta ceny uległy zmianie od wyceny do rozliczenia i jeżeli chodzi i jakość to szału nie ma pomimo wcześniejszych zapewnień , co drugi dzień nowi pseudo pracownicy. pomimo polecenia od znajomej zawiodłam się na całej lini

Zostaw opinię o Dym-Ek Wiesław Dymek Usługi Ogólnobudowlane - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dym-Ek Wiesław Dymek Usługi Ogólnobudowlane