Dekor Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marcin Pachliński

Łęczyca

Opinie o Dekor Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marcin Pachliński

szef

A to jest opinia pracownika czy wściekłej konkurencji?

poszkodowany

Firma nierzetelna, ludzie, którzy nie znają się na swojej robocie. Nie dotrzymują terminów i ustalonych cen, zdecydowana większość pracuje na czarno i sporo osób, które nie mają pojęcia o murarce. Każdy chodzi jak chce i robi co chce, albo nie robi właśnie nic, prace, które powinny trwać miesiąc przeciągają do trzech razy tyle. Właściciel nieuczciwy w rozliczaniu, żądając kolosalnych sum za spapraną robotę i grożąc sądem lub wymiarem sprawiedliwości na własną rękę. Prace nie są wykonywane zgodnie z projektami, krzywe mury, właściciel, który nie potrafi czytać planów. O tej ekipie nie można powiedzieć żadnego dobrego słowa. Dziwne, że jeszcze nikt nie dobrał się mu do skóry lub go nie zamknęli, to co robią jest wstrząsające. W Łęczycy posiada opinię najgorszej firmy na okolice, ale mądry Polak po szkodzie!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Dekor Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marcin Pachliński - Łęczyca

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Marcin Pachliński