Bud-Mar Robert Budziński

Police

Opinie o Bud-Mar Robert Budziński

~johny

Ja też miałem okazje pracować u p. Roberta i nie mam zastrzeżeń.

zdzichu

z tego co slyszalem nie poplacil wielu osobom. Teraz ma firme na zone czy mame.

obserwator

myślisz, że jak na Matkę będziesz robił to długów nie oddasz?

robert

ty jurek ty jestes jakis nienormalny komu ja nie zapłaciłem tylko partaczom, chyba ze do nich należysz to wtedy ok a pozatym nie znam zadnego jurka wiec jak masz problem to sie odezwij a nie piszesz bzdury o ludziach

Jurek

nie płaci podwykonawcom oraz dostawcom, zwykły oszust, przedstrzegam przed tym człowiekiem. Teraz ma firmę na żonę w Policach też pod nazwą Budmar. Ogólna rada : z daleka od tego człowieka.

:]

Napisała "Natka" która pewnie ganiała z rusztowaniami po budowie... . Niestety smutna prawda jest taka że właściciel jest osobą, która do [usunięte przez admina] nie należy. Przykre ale prawdziwe.

Zostaw opinię o Bud-Mar Robert Budziński - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Mar Robert Budziński