Asbud S.C. Artur Stykowski Piotr Stykowski

Wrocław

Opinie o Asbud S.C. Artur Stykowski Piotr Stykowski

wieloletni pracownik

zgadzam się z opinią,że kiedyś firma ta naprawde była na pierwszym miejscu pod względem płac.pomimo tego,ze zabierali te 20 procent to i tak nieżle się zarabiało. Natomiast na dzień dzisiejszy daje się odczuć,iż firma podupada to przedkłada się na płace,stawki,oraz ogólną atmosfere w pracy. Kierownikami budowy są ludzie którzy mijają się z celem i szary pracownik zna się lepiej na wszystkim niż odpowiedzialni za to ludzie. Ostatnio firma ta straciła naprawde sporo dobrych cieśli i zbrojarzy,ale tylko przez to ,że z kierownictwem nie idzie już się dogadac tak jak było to kilka lat wstecz.

pracownik2

to nie prawda firma as-bud pana artura stykowskiego. ma bardzo niskie stawki i traktuje ludzi bez szacunku. a po zatym 50 procent pracuje na czarno.

jasne pracowałem u [usunięte przez moderatora] odradzam ta firme stawki po 10 zl praca w akordzie bez wody socjalu bez niczego zaliczki co tydzien a na 10 lipa no tak i jeszcze 20 procent na rozwoj firmy

Zostaw opinię o Asbud S.C. Artur Stykowski Piotr Stykowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asbud S.C. Artur Stykowski Piotr Stykowski