Ad Bud S.C. Adam Gniotek Andrzej Gniotek

Łódź

Opinie o Ad Bud S.C. Adam Gniotek Andrzej Gniotek

robotnik-niewolnik

Pan Andrzej cwany pracodawca.zatrudnia na cześć etatu na najniższą stawkę.pracujesz 8 godz bez podwyżki przez lata. Zero urlopu,brak możliwości rozwoju. Częste przestaje w pracy -postojowego nie płaci. Nie dba o pracowników. Latem nie zapewnia wody do picia.ogólnie praca tylko dla desperatow

robotnik-niewolnik

Pan (usunięte przez administratora)cwany pracodawca.zatrudnia na cześć etatu na najniższą stawkę.pracujesz 8 godz bez podwyżki przez lata. Zero urlopu,brak możliwości rozwoju. Częste przestaje w pracy -postojowego nie płaci. Nie dba o pracowników. Latem nie zapewnia wody do picia.ogólnie praca tylko dla desperatow

Zostaw opinię o Ad Bud S.C. Adam Gniotek Andrzej Gniotek - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad Bud S.C. Adam Gniotek Andrzej Gniotek