Ab-S Firma Usługowo-Handlowa Adam Barański

Balin

Opinie o Ab-S Firma Usługowo-Handlowa Adam Barański

damiano

Szkoda pisać ostrzegam, właściciel dyplomata tylko krzyczy cwaniak, ma ludzi za nic, jego synek jest gorszy widzi czubek wlanego nosa poniża ludzi całe 12 godzin, w urzędzie aż głośno na temat tej firmy naszczescie znalazłem szybko fajna pracę w Zabierzowie szef super facet motywuje ludzi i szanuje a w tej firmie brak szacunku do siebie a co dopiero do drugiego człowieka.takich pracodawców powinni karać. Brak kultury osobistej żal tych co tam pracuje jeszcze raz nie polecam

djdjsdsd
@damiano 02.12.2014 13:49

racja, gburowaty koleś ,chamskie,cwaniackie odzywki.Z dala od interesów z nim! naucz się człowieku kultury

Zostaw opinię o Ab-S Firma Usługowo-Handlowa Adam Barański - Balin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab-S Firma Usługowo-Handlowa Adam Barański