Przybylski Sp.j.

Włocławek

Opinie o Przybylski Sp.j.

etic

nie polecam !! firma nie płaci podwykonawcą. dużą rotacja pracowników z powodu opóźnień w wypłacie wynagrodzeń. inspekcja pracy miałaby ręce pełne roboty.

konti

Przekrety godne zainteresowania odpowiednich organów. Brak płatnosci dla podwykonawców . Typowe podejeście kolejnego cwaniaka z włocławka

j-23

nie polecam [usunięte przez admina] tnie przepracowane godziny,i brak organizacji w firmie co niestety odbija się na pracownikach,tzw'premiami minusowymi' po prostu zwykła [usunięte przez admina] wypracowanych godzin

Zostaw opinię o Przybylski Sp.j. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przybylski Sp.j.