selkar.pl - księgarnia internetowa

Białystok

Opinie o selkar.pl - księgarnia internetowa

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@123 piszesz, że w firmie panuje bardzo duża rotacja. Co według Ciebie to oznacza? Czy rotacja pojawia się w całej firmie, czy może na konkretnych stanowiskach?

ko
użytkownik zarejestrowany

@bh masz zdecydowanie racje, ja nie wiem skąd jej się to wzięło... duża rotacja tylko moim zdanie świadczy o firmie, że nie jest w niej stabilnie. Ale jak widac każdy moze mieć własne zdanie i tu zdanie @wiolettta bardzo się różnimy w poglądzie .....

Pracowników szukają cały czas, rotacja OGROMNA, ale jak usłyszycie wynagrodzenie i wymagania to wszystko staje się jasne

Izmael
użytkownik zarejestrowany

Widziałem, że ostatnio żadne oferty pracy się nie pojawiały w Białymstoku. Tak się zastanawiam czy generalnie rzecz biorąc u nich skład się wymienia czy od dłuższego czasu nie ma zupełnie takiej potrzeby? Dajcie proszę znać czy można się spodziewać jakiś dobrych pieniędzy i ofert pracy w niedalekiej przyszłości?

dingo
@Izmael 13.03.2015, 19:03

ogólnie rzecz biorąc w takich miejscach jak internetowe księgarnie rzadko raczej zdarza się , aby pracodawcy szukali nowych ludzi. Praca w witrynie chociażby nie wymaga pracy wielkiego zespołu. Ewentualnie jeśli chodzi o jakieś magazyny to tutaj może zacząć się problem. Dlatego , też nie szukałbym tu zatrudnienia

wilczek90
użytkownik zarejestrowany

a nie wiecie może czy mam u nich obecnie szansę na zatrudnienie? jestem grafikiem informatykiem z doświadczeniem w help deskach, który skończył licencjat z marketingu i zarzadządzania. jeśli są jakiekolwiek szansa dla mnie zatrudnieniew selkar.pl - księgarnia internetowa to jakie stanowisko pracy mogłaby zaproponować mi firma?

ROKURATOR

zwrocilem ksiazki w grudniu (potorzone zamowienie - 4 ksiazki) - srodkow nie dostalem do tej pory,kontakt bardzo ograniczony, firma z ktora nie warto wspolpracowac...

IWONA

Dzisiaj jest 04-12 a ja od września czekam na oddanie mi pieniędzy,za zwróconą w terminie książkę.Kontakt fatalny,praktycznie ZEROWY !!!! [usunięte przez moderatora].

SŁOWAK

Jestem całkowicie zawiedziony.Brak jakiej kolwiek informacji na tematy przesyłek,brak mozliwosci dodzwonienia się.Nieprofesjonalne podejscie do klienta.Niepolecam ksiegarni,jezeli chodzi o zamówienia przez internet.

Buba

Ktoś ma jakieś informacje jak tam sytuacja wygląda teraz?

Dave

Potwierdzam słowa Romana w 100%

roman

Beznadziejny sklep.Nie będę powielał poprzednich wypowiedzi, dodam tylko bedznadziejny kontakt telefoniczny tzn. kompletny jego brak. Nie można doprosić sie zwrotu pieniędzy.Sprawa do zgłoszenia na policję i do prokuratury.

kapitalista

Szefa nigdy nie ma? bo nie siedzi w fotelu z założonymi rękami tylko ciężko pracuje żeby firma działała jak należy!

zawiedziony

Kolos na glinianych nogach który wręcz rozpada się w oczach ... bez fachowej, zgranej ekipy ta firma nie ma szans na wygrzebanie się z dołka. . Nawet pan wąsaty doradca-cudotwórca niewiele tu zdziała...

oby jak najdalej

zapowiadane opóźnienia wypłat -3 tyg a szefa ciągle nie ma albo ma inne sprawy

paw

Zgadzam sie z przedmowcami w 100%, dodam jeszcze, ze firma od kilku miesiecy nie placi w terminie tych i tak oplakanych pensji

100krotka

Potwierdzam - płacą najniższą krajową lub niewiele więcej. Zatrudniają pracowników na umowę zlecenie. W ciągu mojej krótkiej kadencji z pracy odeszło ponad 10 osób z powodu atmosfery jaka tam panowała... Szef nie zawsze mówi prawdę i często robi inaczej niż obiecywał... Generalnie nie polecam - chyba, że nie ma wyjścia i trzeba zdobyć jakąkolwiek pracę...

były

firmy na maksa wykorzystuje pracowników i tonie w długach, co dalej na daniach upadłosc

AA

dobrych referencji nie mogę wystawić. płaca najniższa krajowa, sytuacja w firmie zmienia się z dnia na dzień więc nikt nie ma pewności co będzie jutro.

Zostaw opinię o selkar.pl - księgarnia internetowa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie selkar.pl - księgarnia internetowa