Rabat Firma Wielobranżowa Bogusław Cebula

Bielsko-biała

Rabat Firma Wielobranżowa Bogusław Cebula

Opinie o Rabat Firma Wielobranżowa Bogusław Cebula

lolek

Witam budować to on powinien z wnukami ale domki z klocków a nie bawić się w dewoloperke ,tragedia wystarczy odwiedzić miejsca gdzie stawiał budynki w czecho (wystarczy wejść na stronę i zobaczyć w "inwestycje" i zapytać mieszkańców co sądzą na jego temat,każdy z miłą chęcią opowie i może nawet pokaże)

Zostaw opinię o Rabat Firma Wielobranżowa Bogusław Cebula - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rabat Firma Wielobranżowa Bogusław Cebula