Dekor S.C. Budowlana Firma Usługowo-Handlowa

Toruń

Opinie o Dekor S.C. Budowlana Firma Usługowo-Handlowa

www

Ostrzezenie dla podwykonawcow nie idzcie pracowac do firmy dekor bo nie płaca kasy ludzie uciekaja drzwiami I oknami banda [usunięte przez moderatora] I kretaczy

Pracownik widmo

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dość, że nie można się od nich doprosić umowy o pracę, to i na wynagrodzenie za ciężką pracę nie ma co liczyć, tylko na słowa: \"ty u mnie nie pracowałeś\". Banda [usunięte przez moderatora] i krętaczy...

Zostaw opinię o Dekor S.C. Budowlana Firma Usługowo-Handlowa - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor S.C. Budowlana Firma Usługowo-Handlowa