Opinie o MIDALL w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MIDALL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIDALL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIDALL w Sosnowiec

Mariusz Nowy wpis

@termi a czy zamierzają posiadać stronę internetowa ?

irek Nowy wpis

Najlepiej to pójść na rozmowę o ile w ogóle jeszcze takie przeprowadzają @Okszyczek i zobaczyć co i jak bo to, że dla jednych jest dobra kasa nie oznacza, że jest dobra dla wszystkich..może będą kogoś szukać w przyszłości wtedy można będzie się przekonać

Termi Nowy wpis

To, że nie mają strony internetowej nie znaczy, że nie można im ufać. Nie wiem nawet czemu tak wnioskujesz. Co prawda posiadanie strony internetowej dla firmy jest podstawą na rynku. Jest taka duża konkurencja, że każdy powinien chcieć się jakoś wybić, no ale skoro posiadają oferty pracy to są wiarygodni. Pytanie tylko czy ktoś z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat rzetelności MIDALL ?

janka Nowy wpis

jak to nie mają swojej strony internetowej? nie wiem czy jako ewentualny pracownik przyszły tej firmy mogę jej zaufac jeśli nie mają swojej strony internetowej. pisaliście że to jakaś praca jak w telewizji, możecie kochani napisać co to konkretnie znaczy i jaka jest ta praca w tej telewizji? pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MIDALL, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Biur

Jeżeli komuś naprawdę zależy na podjęciu pracy u nich to szybko by ogarnął informacje o nich. Co prawda nie mają żadnej strony internetowej, ale z tego co widać bardzo często wrzucają swoje oferty tutaj http://www.gowork.pl/pracodawca_podglad,210785 Można na bieżąco obserwować forum i czekać na aktualne oferty.

praca pytan

ale to nie jest taka praca jak mowia w telewizji? moze ktos napisac cos wiecej o Midall, bo mam doswiadczenie w takiej pracy i chce sie tam dostac

piki

No niestety, może nie brzmi to za dobrze, ale to takie uroki branży, jedni to lubią, drudzy w midall sie nie sprawdzą.

Młody

Firma beznadziejna... Obiecuja gruszki na wierzbie a tak naprawde ciezko co kolwiek zarobic. Ludzie do ktorych jezdzi sie tak naprawde nie wiedza o co chodzi ze niby robia przysluge swoim znajomym ze moga cos wygrac etc... wciskani kitu... Tak samo ze zwrotami za paliwo... Pierwszy tydzien ok spoko a potem wymyslalnie jakis cudow zeby miec pelna liste nazwisk numerow i najlepiej co kto robi ile zarabia... kto normalny poda takie informacje o swoich znajomy... Kaucja poczatkowa ktora miala byc zwrocona za przeproszeniem (usunięte przez moderatora)prawda.... na wymyslali ze tu jakas rurka jest lekko porysowana czy cos to jest oczywiste ze sie porysuje podczas ciaglego prezentowania no i cala kalcje zgarneli... Krotko mowiac odrazam...

jhgfd

kradną polecenia...taka super firma!

ja rozmawiałem z przedstawicielami ale specjalnie czekałem aż wyjdą za teren biura żeby kierownicy nie widzieli i te wypowiedzi "przedstawicieli" są lekko mówić wymyślone przez kierownictwo, powiedzieli mi że w samym biurze mają zachęcać ludzi do pracy że super itd bo by czekała ich poważna rozmowa jak by coś innego powiedzieli, także niepoważna i nieuczciwa firma

michał

WKRADŁ SIĘ BŁĄD WE WCZEŚNIEJSZEJ WYPOWIEDZI OCZYWIŚCIE KAŻDA "NIE" PRZYCHYLNA OPINIA....

michał

haha to dowaliłeś, to udowodnij cwaniaku że sprzedałeś 12 urządzeń bo patrząc na tablicę z wynikami od początku waszego biura nikt nie miał do dzisiaj więcej niż 6 urządzeń gdzie i tak ludzie zwracali te użądzenia więc nikt nie zarobił więcej niż 3000, JAK WIDZICIE KAŻDY ATAK I PRZYCHYLNA OPINIA JEST PRÓBOWANA ODBIJAĆ PRZEZ PRACODAWCE, ZRESZTĄ JAK NA KAŻDYM FORUM DOTYCZĄCYM TEGO URZĄDZENIA

przedstawiciel

Z Twojej powyzszej wypowiedzi wnioskuje ze nie nadajesz sie nawet do "tarcia chrzanu", pozostaje Ci tylko etat za 1300zł bo w zyciu nic nie osiągniesz kolego... Ja mam juz 12 umow w tym miesiącu- wiec (usunięte przez moderatora) cały rok zeby tyle zarobic.. Pozwodzenia

przedstawiciel

Powyższej opinii nie napisał pracodawca - jak twierdzi kolega "mariusz". Napisałem jak jest. Jeżeli chcecie się dowiedzieć prawdy, zapraszam to firmy na rozmowę z aktualnymi pracownikami, ciekaw jestem, czy którykolwiek wyrazi się w taki sposób, jak autor powyższej wypowiedzi, który być może nigdy nie miał styczności z tą firmą, tylko usłyszał rozżalone wypowiedzi swoich niedoinformowanych kolegów.

mariusz

widać ewidentnie że poprzednią opinię napisał sam pracodawca który stara się zachęcić żeby ludzie jeździli z ich sprzętem a jak nie sprzedadzą to on nie poniesie żadnych kosztów, podsumowywując kasa fajna jak się zarabia ale rozmawiając z byłymi pracownikami dowiedziałem się że 2-3 pracowników zarobiło 2-3 tysiące dla siebie a reszcie jak się udało sprzedać to najwyżej zarobili na paliwo, sam tak zrobiłem i radze wam nie traćcie czasu i swoich pieniędzy

benek

po komentarzach widzę że nie warto!!dobrze ,bo zaoszczędzę czasu i pieniążków jadąc tam jutro jednym zdaniem FIRMA KRZAK!!KRZAK SIĘ WYRWIE I PO FIRMIE!!!

xmax

niech mi ktoś powie czy jest w ogóle sens zaczynać prace w tej firmie ?

ktos~

Telemarketerka owszem wydzwania po ludziach ale nie po zadnych szpitalach tylko po znajonych ludzi u ktorych byl przedstawiciel "a telemarketerka jak kogoś upoluje" (smiech)! telemarketerka umawia tylko spotkania a ludzie nawet nie wiedza z czym przedstawiciel przyjezdza...pracuje pol roku i zadnej umowy oprace nie daja, umowy zecenia tez nie.

aaaa

zadnej stalej podstawy, koszty benzyny - zwrot tylko przez 2 miesiace i tylko wtedy gdy klienci do ktorych sie jedzie wypelnia liste danymi cos ok 30 znajomych musza wpisac...koszty zaczecia pracy w sumie: za pojemnik 250 zl niby "zwrotne"(gdy zajdzie innym kolorem juz nie zwracaja tylko pobieraja za to opate wasnie to 250 zl i trzeba wplacic druga kaucje na nastepny pojemnik- wiec juz na pracownikach nawet zarabiala) i plus jakies olejki podobno...

moja z dziećmi

kolego ja, nie wiem z jakiej bajki się chłopie wziołeś ale ten sprzęt to sprzęt głównie dla alergików i twoje stwierdzenie że jest to bajera i wciskanie jest trochę nie na miejscu, jak przedstawiciel powiedział że ten sprzęt jest stworzony dla ich dziecka a dziecko jest chore na alergie to czy robił ich w ciula? zresztą ludzie sami podejmują decyzje a jak byś umiał im pomóc w podjęciu ich decyzji to byś zarabiał w takiej firmie ponad 10000zł miesięcznie i wcale byś nie musiał nic wciskać a ludzie sami by od ciebie kupowali

Zostaw merytoryczną opinię o MIDALL - Sosnowiec

MIDALL