Wena Paweł Wasik

Radom

Opinie o Wena Paweł Wasik

aldona

i pracuje bez koszulki w samych spodenkach

POlak

to prawda tapety natryskowe na najwyszym poziomie posiada duza game kolorow ok 150 potrafi wyczarowac kazdy kolor poprostu magia chyba sobie jeszcze raz wytapetuje cale mieszkanie

ja

(usunięte przez administratora) bardzo dokladny specjalista jezeli chodzi p gladzi gipsowa wykonywan pod 900 watowa zarowke pozatym duze doswiadczenie ma w tapetach natryskowych jezeli mysli ktos o tapecje natryskowej mysle ze lepiej trafic nie mozna numer 1 jak dla mnbie w radomi

Zostaw opinię o Wena Paweł Wasik - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wena Paweł Wasik