CANDY4U

Tychy

Opinie o CANDY4U

x x

dla odmiany, teraz szukają operatora wózka widłowego. Wydaje mi się, że oferta jest zbliżona do tej, którą wspomniałaś @ewa. Zastanawiam się, czy firma ma częste rotacje na stanowiskach wspomnianych. :) W sumie taki operator musi mieć uprawnienia, to na pewno podnosi zarobki

Myślę że wszystkie te osoby nie przesadzają.. to prawda ciężko sprzedać produkt ale nie ze względu na konkurencje tylko jego cenę oraz słabą promocję. Organizacja w firmie zerowa, brak wsparcia, tylko rozliczanie z wyników których nie ma.. o narzędziach pracy już nie wspomnę...

;)

Nie ma aż tak źle nie przesadzajcie :) w dobie dzisiejszej konkurencji ciężko cokolwiek sprzedać.

CANDY 4 YOU to istna parodia Chaos , fikcyjna baza klientów ,brak jakiegokolwiek zarządzania ,brak możliwości rozwoju, brak materiałów reklamowych , brak gratisów , produkt nie dostosowany do polskiego rynku zbyt drogi nie chciany przez klientów. ŻENADA

gojope

ogólnie nie polecam, słaba organizacja, właściciel niemiły, produkt ciężko sprzedawalny.

Zostaw opinię o CANDY4U - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CANDY4U