Remar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marceli Strojny

Łopoń

Opinie o Remar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marceli Strojny

podwykonawca

Pracowalem jak podwykonawca ze swoja brygada.Przepracowalismy miesiac i wystawilem fre na termin 21 dni.Pieniadze orzymalem o 25 dniach.Cztery dni po terminie to chyba nie za dlugo.Pozniej przyjalem jeszcze trzy zlecenia i bylo ok.POLECAM

jeden z wielu ktory tam pracuje

troche mnie todziwi ze tak napisales,poniewaz jesli jestes w porzadku to nie ma problemu z kasa.Przez firme przewinelo sie sporo ludzi-alkoholikow i zlodzieji.Moze jestes jednym z nich.....

Zostaw opinię o Remar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marceli Strojny - Łopoń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marceli Strojny