Opinie o Pon-Pran Karol Poneta w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pon-Pran Karol Poneta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pon-Pran Karol Poneta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pon-Pran Karol Poneta w Wrocław

Pracownik123

Bardzo ciężko jest się dostosować do naprawdę specyficznej ,,rodzinnej" struktury firmy. Większość długoletnich pracowników jest tam mam wrażenie ze względu na znajomości z Familią Poneta. Trzeba przyznać, że płacą na czas i nie (usunięte przez administratora) pracowników. Samo biuro zaniedbane, wszechobecny bałagan, braki sprzętowe, pomieszczenia socjalne w naprawdę słabej kondycji, stare sprzęty i brak miejsca do spożywania posiłków. Pod płaszczykiem miłej atmosfery, kryje się niestety brak poszanowania człowieka. Oczywiście nie tyczy się to wszystkich pracowników. Byłam zatrudniona jako specjalista, a byłam traktowana przez współpracownice (potem okazało się, że kierowniczkę) jak sekretarka i miała wobec mnie ciągłe pretensje np. czegoś Jej nie przypomniałam, a robiłam to średnio dwa razy dziennie... Mimo, tego że po dwóch tygodniach szkolenia zostałam sama na stanowisku przez trzy tygodnie, bo poszła L4, nadal traktowała mnie jak kogoś niekompetentnego. Straciłam tylko czas i okazję pracy w innej firmie.

ponpran
@Pracownik123

Pani Anno, dziękujemy za ten sumienny komentarz. Bardzo cenimy sobie każdy feedback i z każdego wyciągamy wnioski na przyszłość, jednocześnie życzymy Pani znalezienia zatrudnienia w komfortowych dla Pani warunkach, gdzie mimo wcześniejszych ustaleń możliwa będzie wyłącznie praca zdalna oraz nieregulowany czas pracy a liczne spóźnienia i nie wykonywanie poleceń służbowych w zakresie stanowiska pracy nie będą wpływały negatywnie na Pani wizerunek jako Pracownika a także sugerujemy wykazanie zainteresowania kończącą się umową, może w ten sposób okaże Pani pracodawcy zainteresowanie dalszą współpracą. Powodzenia w strefie zawodowej!

Firma OK, wypłata na czas, nadgodziny wypłacane. Pracuję od ponad roku i już dostałam umowę o pracę. Dla mnie szacun. Uczciwa firma.

@Karolina

Piszesz o nadgodzinach. Dużo ich jest w przeciągu całego miesiąca? Można liczyć na jakąś ekstra stawkę z tego tytułu? :)

Agnieszka

Z firmą jestem ,od ponad roku. Co do mojej współpracy z PON -PRAN , nie mam żadnych zastrzeżeń , wynagrodzenie zawsze na czas . Osoby które mną zarządzają są kompetentne i podchodzą do pracownika życiowo .

W starej ofercie na specjalistę ds zakupów zobaczyłam że praca pon-pt 8-16 i bardzo by mi to odpowiadało, tyle że narazie cisza z ofertami. Ciekawi mnie ta wytrwałość i cierpliwość w ofercie, to stresująca praca ?

Paulina Nowy wpis

Współpracę w firmie Pon-Pran Karol Poneta oceniam bardzo dobrze. Wynagrodzenie zawsze na czas, umowa o pracę, kawa, herbata- wszystko zapewnia pracodawca. Brak problemu z urlopem, a jeśli jest potrzeba żeby coś załatwić to pracodawca "idzie na rękę". Bardzo przyjazna atmosfera i świetni ludzi. Zachęcam do pracy i samemu zweryfikowania informacji.

Lenka Nowy wpis

Handlowiec stacjonarny chyba już się znalazł, ale może ten nowozatrudniony podzieli się info, jakie warunki otrzymał na początek, jak się wdraża w obowiązki w tej firmie? Byłabym wdzięczna, bo może za niedługo znów będzie nabór, jak nie na stacjonarnego, to na PH, więc...

Przemek Nowy wpis
@Lenka

Rzeczywiście znalazł się :) Jestem zaskoczony krytyką, bo osobiście nie mam prawa narzekać. Po merytorycznej rozmowie kwalifikacyjnej, otrzymałem pracę. Znam oczekiwania pracodawcy, a firma wie jakich narzędzi ja potrzebuję, żeby obie strony były zadowolone. Zdążyłem również poznać niemal całą kadrę (na Krzemienieckiej) i jest to zdecydowanie koleżeńska ekipa. Ja skupiam się na swoich obowiązkach. Nikt mi nie przeszkadza, a na tym początkowym etapie otrzymuję pomoc od każdego kogo poproszę. Na pewno wiele zależy od podejścia konkretnego człowieka. Moje jest pozytywne w standardzie, więc nie zamierzam tworzyć problemów. Praca to nie całe życie, ale też trzeba umieć się odnaleźć między ludźmi. Każdego to dotyczy.

@Pracownik123

O nie przedłużeniu dwumiesięcznej umowy dowiedziałam się dwa dni przed jej zakończeniem... Z tego też powodu nie polecam tej firmy.

Anonim 123
@Pracownik123

Wystarczy czytac umowe przed jej podpisaniem. Pretensje mozna miec o to do siebie a nie pracodawcy. Pracownik również moze zapytac o swoja sytuacje. Pracodawca nie zwalnia bez przyczyny, wiec moze warto spojrzec na to z tej perspektywy a nie wyrzucac żale na forach.

@Anonim 123

To tylko moja obiektywna opinia na temat firmy i nie zależnie od czasu trwania umowy, o jej nie przedłużeniu dowiedziałam się parę dni przed jej zakończeniem, bez podania konkretnego powodu i żadnej uprzedniej informacji na temat jakichkolwiek zastrzeżeń co do mojej pracy. Gdybym dostała taką informację, mogłabym coś zmienić, albo szukać zatrudnienia gdzie indziej, a niestety zostałam bez pracy z dnia na dzień.

ponpran
@Pracownik123

Firma Pon-Pran Karol Poneta w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. zakupów w hurtowni środków czystości. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jola

Praca w dobrej atmosferze, płacę na czas zawsze można się dogadać co do godzin. POZDRAWIAM Jola

Werka
@Jola

co to znaczy, że można się dogadać co do godzin? chodzi tutaj o czas pracy? czy bardziej o ilość przepracowanych godzin? myślę nad aplikacją w to miejsce, więc taka informacja będzie dla mnie bardzo cenna. :-)

@Karolina

O to świetnie bo właśnie o taką umowę mi chodziło. Najpierw byłaś na zleceniu? Teraz masz umowę czas określony? Na jak długo zwykle się podpisuję? Pzredłużają co roku?

Tak, najpierw umowa zlecenie. Później zaproponowali umowę o pracę na 1rok.

Ciekawa
@Karolina

To ile najpierw byłaś na tej umowie zlecenie? Przez okres próbny? Orientujesz się, czy po tej umowie o pracę na 1 rok będziesz mogła już liczyć na czas nieokreślony? Dopytuję tak, bo myślę nad złożeniem CV w to miejsce, a mi zależy na stabilnej pracy. :)

Magdalena

Firma godna polecenia, dba o pracowników, miła wręcz rodzinna atmosfera. Szanują pracownika, pieniądze zawsze na czas, zostaje z nimi na dłużej. Polecam współpracę!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Pon-Pran Karol Poneta?

Natala

Z firmą Pon-Pran współpracuje od ponad roku . Nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji . Wypłaty na czas , nadgodziny również są wypłacane , umowa o pracę . Na ten moment polecam współpracę .

Nie widzę żadnej opinii od jakby nie patrzeć polowy roku a jakoś niedawno prowadzone były nabory dla specjalisty ds. zakupów. Wiem, że się spóźniłem ale czy ta oferta będzie może jeszcze wznawiana? Z treści wynikało, że chyba z 11 osób przez ten portal się zgłosiło, opisze ktoś zatem rozmowę? w jakiej atmosferze jest prowadzona i co na niej weryfikują?

Pracowałam kilka lat w tej firmie sprzątałam głównie jedno biuro sporadycznie jeździłam też na zastępstwa na inne obiekty jeżeli chodzi o wynagrodzenie to dość dobrze płacili przez parę lat miałam umowę zlecenie i pieniądze na czas na konto w pewnym momencie kiedy zaczęła się pandemia zaczęłam dostawać gotówkę do ręki zmieniła się też koordynatorka w firmie na początku wydawała się wporzadku po jakimś czasie zaczęła być nerwowa nie dało się dogadać z odbiorem pieniędzy, sprzątanie biura było praca dorywcza dwa razy w tygodniu w inne dni pracowałam w innej pracy, była sytuacja że umówiłam się po odbiór pieniędzy w danym miejscu i nie przyjechała, kiedy zadzwoniłam do niej powiedziała że ma inne ważne sprawy BRAK szacunku do drugiej osoby(usunięte przez administratora) kiedy coś potrzebuje jest miła itp w drugą stronę ma kogoś gdzieś ciężko było się doprosić o chemię i worki do obiektu gdzie to powinno być jej obowiązkiem. Ciężko powiedzieć czy polecam czy nie ponieważ wypłacalni są stawka zła nie była chociaż teraz trochę spadła ale współpraca z (usunięte przez administratora) polecam szukanie takiej pracy bez pośredników tylko prywatnie

PON-PRAN
@Monika

Dziękujemy za szczerą opinię. Do każdej krytyki podchodzimy poważnie i szczegółowo analizujemy zaistniałą sytuację, aby unikać sytuacji konfliktowych w pracy naszego zespołu. Każda uwaga i opinia jest dla nas okazją do tego, żeby polepszać standardy naszej pracy oraz jakość naszych usług. Życzymy wszystkiego dobrego w kolejnej pracy.

Czesław

No ale chyba można zgłosić takie zachowanie jej przełożonym. W końcu każda praca jest ważna i należy ludzi którzy ją wykonują traktować z szacunkiem. Powiesz jaką płacili stawkę? Ty też dostawałaś kasę do ręki zamiast na konto?

PON-PRAN
@Monika

Ważna informacja: Wypłaty w gotówce są wypłacane klientom wyłącznie na ich wyraźne życzenie. Faktem jest, że większość pracowników preferuje tę formę wypłaty z różnych prywatnych powodów, w które firma PON-PRAN nie wnika. Dla firmy wygodniej, taniej i łatwiej jest przelewać wynagrodzenia na konto, ale rozumiemy i szanujemy wybór naszych pracowników.

Jako były pracownik nie polecam pracy w tej firmie. Kompletny brak szacunku do wszystkich pracowników (w szczególności Ukrainców) ze strony właściciela firmy, próba pokazania pomocy pracownikom, a w rozmowie umniejszanie ich wartości. Narzekanie na pracowników do ich współpracowników na porządku dziennym. A to oznacza, że ty też zostaniesz obgadany. :) Wymaganie interesowania się pracą w niedziele i Święta Bożego Narodzenia! Praca po 12h dziennie jest normą w tej firmie i przecież wszystko jest ok, bo musisz być takim samym pracoholikiem, jak i Twój szef. Można się spodziewać telefonów o każdej porze dnia i nocy. Brak jasno określonych obowiązków, problem z uzyskaniem wytycznych, złośliwość, wybuchowość, praktycznie brak komunikacji, brak konsekwencji w podejmowaniu decyzji, skutkuje nieporozumieniami, a przecież wiemy, że zawsze wszystko jest winą pracownika. Do tego wszystkiego upokarzanie, upominanie, wytykanie błędów przy innych sprawia, że nie ma się ochoty być w tej pracy. Nieprzyjazna i niekomfortowa atmosfera wśród pracowników dodatkowo przygnębia. Jedynym plusem była wypłata na czas i zapewnione niezbędne narzędzia do pracy.

Pon-Pran

Potwierdzamy, że wypłaty są zawsze na czas, że zatrudniamy także Ukraińców (stanowią około 1/3 naszej załogi), w tym niektórych już od lat oraz to, że zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Niestety pozostałych ocen, a tym bardziej osobistych odczuć i opinii, nie jesteśmy w stanie zweryfikować i potwierdzić. Tak już jest, że to, co dla jednych jest "zgranym zespołem skupionym na zadaniach", inni mogą odbierać jako "nieprzyjazną atmosferę". Specyfiką prac porządkowych, a zwłaszcza sprzątania interwencyjnego jest konieczność ich wykonania w terminach wyznaczonych przez Klienta. Oczywiście wszelkie ewentualne nadgodziny oraz prace poza standardowymi godzinami pracy są zawsze odpowiednio wynagradzane. Nie jest to jednak praca "łatwa, szybka i przyjemna". Naszemu byłemu pracownikowi życzymy dalszych sukcesów oraz pracy w warunkach odpowiednich do jego preferencji. Firma PON-PRAN.

Irena
@Pon-Pran

Usługi są wykonywane być może należycie i stąd mogą być pozytywne opinie, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę iż kosztem ludzi niczym (usunięte przez administratora) są traktowani pracownicy, skandal że jeszcze potrafią pałac dumą i chwalić się o wypłatach na czas. P. Szefie opowiedz jak to wygląda od strony pracownika

Emerytka

Pracowałam w firmie Pon-Pran Współpraca układała się bardzo dobrze dopóki Nie zmieniono (usunięte przez administratora)firma wporzatku wypłata zawsze była na czas profesjonalne podejście do każdego pracownika ale (usunięte przez administratora). Nie będę pisała imienia ...... wszystko zepsuła .. dlatego postanowiłam odejść .. żałuję że już nie pracuję bo do Emerytury sobie dorabiałam .(usunięte przez administratora) Firmę Polecam ..bo zawsze można się dogadać..

Agnieszka

A nie można czegoś z tym zrobić? Szefostwo wie, że niektórzy koordynatorzy tak postępują? Jak myślisz, ile osób zostało już tak zwolnionych z godziny na godzinę? No i w sumie tak myślę, że chyba w firmie umowa to zlecenie? Skoro ot tak można kogoś się pozbyć :(

Krysia
@Agnieszka

Tak, przyjmują na umowę zlecenie a jak im nie przypasujesz to zwolnią Cię za chwilę. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora).musi być czyściej niż w szpitalu.

Zbigniew
@Krysia

Hmm a jak przypasuję to co wtedy dają pełną umowę o pracę, czy tu tylko zlecenie obowiązuje? No i bym chciał żebyś trochę rozwinęła ten wpis z tym traktowaniem. Jakieś przykłady albo podasz o co chodzi?

Nie polecam pracodawcy.Pracowalam 8 miesięcy. Nie otrzymałam wynagrodzenia, pozostaje droga sądowa.

Pon-Pran

Przepraszamy wszystkich zainteresowanych, że odpowiadamy z pewnym opóźnieniem, ale musimy sprostować powyższy komentarz. W sytuacjach spornych zawsze stosujemy zasadę wyjaśnienia sprawy między stronami. Bardzo nam przykro, że jeden z naszych (byłych) współpracowników nie postąpił w taki sam sposób. Dla firmy PON-PRAN pracuje aktualnie kilkadziesiąt osób, z czego większość to stali i wieloletni pracownicy/współpracownicy. Warto też nadmienić, że jesteśmy firmą, w której właściciel pracuje w jednym szeregu razem z pracownikami. Szanujemy wszystkich naszych pracowników oraz współpracowników i przestrzegamy prawa pracy, a przede wszystkim NIGDY nie zwlekaliśmy z zapłatą jakiekolwiek wynagrodzenia. Powyższa sytuacja dotyczy rozliczeń FAKTURY za usługę w miesiącu lipcu, do której nie otrzymaliśmy raportu, który wg uzgodnień miał być sporządzony, co miało stanowić podstawę do jej rozliczenia. Warto nadmienić, że stanowiąca większość kwoty faktury suma bezsporna została wypłacona, a do pozostałej części wielokrotnie i bezskutecznie prosiliśmy o raport. Sytuacja ta zdarzyła się po raz pierwszy w ciągu 8 miesięcznej współpracy i niestety doprowadziła do jej końca. Ponadto – mimo brakującego raportu – już dawno temu uregulowaliśmy sporną część faktury, żeby uniknąć sytuacji, w której ktoś mógłby twierdzić (wbrew faktom), że jest poszkodowany. Pani Jolancie, naszemu byłemu już współpracownikowi, życzymy podejmowania udanej i owocnej współpracy z innymi przedsiębiorcami. Ponadto obiecujemy nie umieszczać komentarzy na temat Pani Jolanty oraz sposobów świadczenia przez Nią usług.

Zen

Merytoryczna wypowiedź

Emilia

A jakoś szerzej na ten temat można? Bo raczej ta podstawa do zwolnienia faktycznie nie zdaje się być uzasadniona, tylko skąd mieć pewność, że właśnie to było powodem?

Basia.

Witam serdecznie czytałam o tym pracodawcy bardzo złe opinie ,Pani wpis również to potwierdza a można wiedzieć co było przyczyną że nie otrzymała Pani wynagrodzenia.? Ponoć to bardzo nieprzyjemny facet. Dziękuję .

Emilia
@Basia.

Jeśli chodzi o dostęp do tych negatywnych opinii to ma Pani na myśli te tutaj na forum czy gdzieś jeszcze pojawiają się tego typu informacje? I można się dowiedzieć czemu wcześniej zainteresowała się Pani tą firmą?

Bozena

Kochani czytelnicy, oni usuwają negatywne komentarze.!

Czy w Pon-Pran Karol Poneta możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pon-Pran

Firma PON-PRAN zatrudnia i współpracuje stale z kilkudziesięcioma osobami a także z wieloma firmami. Specjaliści w swoim fachu mogą wybrać, czy bardziej opłaca się im kooperacja na zadach B2B, czy praca na zasadach ogólnych.

Izabela
@Pon-Pran

Fajna sprawa. A jak wygląda kwestia współpracy B2B - są wtedy możliwości zaplanowania sobie urlopów tak jak pasuje pracownikowi? Są jakieś różnice w organizacji pracy między osobami zatrudnionymi na umowę a tymi zatrudnionymi na B2B?

Były Pracownik

Jak na takie duże Miasto Wrocław trochę mało ofert reprezentuje się Bardzo dobrze za profesjonalizm i doświadczenie . usługach .polecam pracę w firmie PonPran na każdym stanowisku i wykonanych usługach ...

Emerytka

Polecam pracę w firmie PonPran to najlepszy pracodawca we Wrocławiu pieniądze na czas profesjonalne podejście do każdego pracownika najlepsza we Wrocławiu..

Szukam pracy w mieście Wrocław na stanowisku Kupiec. Najlepiej na Kupiec. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Pon-Pran

Zapraszam do śledzenia ogłoszeń firmy PON-PRAN na portalach z ogłoszeniami o pracę, nie wystawiamy ogłoszeń incognito, więc wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy. Życzymy owocnego poszukiwania.

Na portalu Pracuj.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Kris

Profesjonalna firma, miły i pomocny zespół, dobra atmosfera. Zadania i cele konkretne. Przychodzi się z przyjemnością. Kawa bez limitu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pon-Pran Karol Poneta - Wrocław

• Jak się pracuje w Pon-Pran Karol Poneta?

Zobacz opinie na temat firmy Pon-Pran Karol Poneta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pon-Pran Karol Poneta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pon-Pran Karol Poneta

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042