Kur-Rem Cezary Kuryłek

Wołomin

Opinie o Kur-Rem Cezary Kuryłek

KULIKOWSI MARCIN

Same,superlatywy ,inteligentny .uczciwy ,profesjonalne wykonanie ,czystosc ,POLECAM

ZAWKO,

POLecam ta ekipe solidni uczciwi wykonanie prac 5zplusem,I CENY nie z kosmosu .100% POLECAM,REMONT WYKONYWANY PAZDZ ,2016

jurk20

SuperrrR WYKONAWCA,FIRMA GODNA POLECENIA,100% POLECAM ,ceny dostosowane do kazdego portfela,,,,,,,,,,,jurkowski

ALILAS

WITAM,TEN PAN WYKONYWAL U MNIE REMONT KAWALERKI 32M2,remont trwal 3 tyg,,ZAZNACZAM ZE BYL TO REMONT GENERALNY,pan CZarek wszystko zalatwial w swoim zakresie nic mnie nie interesowaly zakupy towaru czy wniesienia do bloku na 2 pietrze,.PRACOWALI w 2 osoby od 7 -20 -stej,solidni ,utrzciwi,wykonanie 1 klasa,poszprzatane odkurzone tylko wstawiac meble,Najwazniejsze ze CEny u tego pana sa normalne,,,,DZIEKUJE BARDZO p czarku ,z powazaniem A.LASKOWSKA

JASINA70

Bardzo dobra i utrzciwa ekipa ,slowna utrzciwa,remont wykonany PERFEKT...,nawet posprzatane i umyte oka,POLECAM 100%,,DZIEKUJE

m

OSZUST!!!! umawia się na remont którego nie realizuje. Przekłada datę rozpoczęcia remontu. nie odbiera telefonów nie oddzwania, dopiero jak zadzwoni się z innego numeru telefonu tłumaczy się że będzie za kilka dni po czym go nie ma. nie polecam zero profesjonalizmu to nie fachowiec ani firma godna polecenia to zwykły oszust.

patrykkur5
@m 28.08.2016 21:20

NIGDY NIE WYKONUJE prac jezeli ktos nie chce podpisac umowy na wykonane prace,koszt robocizny nie byl dogadany ani termin rozpoczecia prac,osoba poszukiwala nie wykonawcy tylko pracownika ,najlepiej 50 za dzien ,,,,,,,,

Zostaw opinię o Kur-Rem Cezary Kuryłek - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kur-Rem Cezary Kuryłek