Opinie o Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof w Borki Nizińskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof w Borki Nizińskie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof?

vertus Nowy wpis

budował mój dom, jest to jeden szef, pracownicy pewnie na czarno bo co dziennie inni na budowie na budowie syf brud, ok to budowa ale cokolwiek by mogli pilnowac porzadku. materialy jakies tanie bierze z castoramy, probuje naciagac. wszystko jest ladnie jak sie podpisuje umowe ale nie podpisujcie umowy na jego zasadach co może daje najgorsze materiały a juz napewno nie dajcie mu zrobić dachu - zepsuje to całkowicie.

Olga Nowy wpis
@vertus

A próbowałeś w ogóle negocjować warunki, aby te materiały samemu załatwić i byłby wtedy lepszej jakości, a firma by jedynie zbudowała dom, bez angażowani ich w kupno materiałów?

vertus Nowy wpis
@Olga

tak, próbowałem - teoretycznie tak można ale jak coś ma kosztować i się umawiamy 4000 (2000 robota i 2000 materiały) to gdy nagle ja zechciałem kupić materiały to robocizna skakała do 2500-3000. pozatym, ktoś kto buduje dom (inwestor) nie zawsze ma czas na kupowanie i dostarczenie danego towaru na budowe w terminie pasującym wykonawcy (fhu komplex). generalnie, jezeli zechcialo się budować ze swoich rzeczy (kupowanych samemu) to juz było wybrzydzanie, mówienie "a my tym nie robimy", a to będzie inna cena za robote, a to się nie nadaje. ok - ja rozumiem, że oprócz kasy za robociznę wykonawca ma lepsze ceny na materialy budowlane i na tym tez chce troche zarobic - spoko. ale moje doswiadczenie pokazuje, ze gdzie sie dalo to bylo szukanie oszczednosci (najtanszy styropian, klej tylko na placki - nie po obwodzie), a to tu czegoś nie damy bo bez tego tez bedzie dzialac (komin systemowy np. bez ocieplenia welna w srodku i bez daszka) choc w pakiecie powinien byc.

Mily

Z szczerego serca przestrzegam potencjalnych klientów firmy pana Krzysztofa. Jak piszą w komentarzach moi poprzednicy mają 110% racji . U mnie było podobnie przedłużanie terminów, dodatkowe pieniądze. Nie polecam szukajcie innej firmy do budowy swojego wymarzonego domu możecie się zawieść .

kendrix

umawia sie na cos a pozniej nie dotrzymuje slowa, podczas poszczegolnych etapow pracy probuje wyciagnac dodatkowa kase od inwestora. robota nie jest najgorzej wykonana ale jak najtanszymi materialami, jak najlatwiej

Brałeś udział w rekrutacji do Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mikołaj

@opole a ile się spóźniali z terminami?

tola pl24

najgorsza firma jaka znam szef klamca niesumienny nie dotrzymuje terminu nie odbiera telefonow zdecydowanie nie polecam

Wojtas

to nie firma, tylko 1 osobowa działalność i reszta na czarno

kamil

Naciągacz, najlepiej żeby jeszcze pracownik mu płacił, dla swojego zdrowia nerwów lepiej omijać szerokim łukiem.

hamlet22

bardzo przecietnie..

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof - Borki Nizińskie

Fhu Komplex Szczuciński Krzysztof
  • 88