Karolina Usługi Budowlane Krzysztof Pająk

Stare miasto

Opinie o Karolina Usługi Budowlane Krzysztof Pająk

zbrojarz

zgadzam sie z ta wypowiedzia [usunięte przez moderatora] to zlodziej w bialych rekawiczkach. placi 10 zl/h i jeszcze z tych pieniedzy zabiera caly zus nie placi chorobowego, urlopow, nie kupuje odiezy roboczej sprzetu kompletnie nic Poza tym to oszust jakich malo

cipher

Nie ma podobno większego żyda na pieniądze niż [usunięte przez moderatora]. Pracownicy mało wykwalifikowani, ale też słabo opłacani. W ostatniej rozmowie z pracownikiem tej firmy dowiedziałem się, że [usunięte przez moderatora] pobiera opłatę w wysokości 20zł za udzielenie 500zł ZALICZKI. Marzeniem [usunięte przez moderatora] jest by jego pracownicy z miłości do niego tyrali za miskę ryżu... Nie polecam!

Zostaw opinię o Karolina Usługi Budowlane Krzysztof Pająk - Stare miasto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karolina Usługi Budowlane Krzysztof Pająk