Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba

Dębno

Opinie o Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba

Ned Stark

Poprieram przedmówcę! Brak umiejętności i kompetencji. Do pracy przyjeżdża na 10-11 wyjeżdża o 15-16. Człowiek niesłowny nie dotrzymujący terminów i nie szanujący pieniędzy i własności inwestora - sam decyduje o materiałach i o wielu innych sprawach bez uzgodnienia z inwestorem, którego z czasem ignoruje i robi "swoje". Właściwie poza czubkiem własnego nosa ten Pan nie widzi nic, a próba zwrócenia mu uwagi jest po prostu karygodna i Pan obraża się na AMEN - skutkuje to również tym, że Pan staje się niemiły, opryskliwy, a nawet bezczelny i zaczyna podnosić głos. Zero skruchy i słowa przepraszam, za buble, których nie jestem w stanie zliczyć nawet. Początkowo sprawia wrażenie osoby miłej i zrównoważonej, ale pod koniec wychodzi na jaw jaki jest naprawdę. Jak się palcem nie pokaże to nie poprawi. Niestety firma ta narobiła nam szkód wewnątrz i nie chcieliśmy dalszych poprawek. Ogólnie PORAŻKA - jak ktoś zainteresowany to chętnie wyślę zdjęcia z "profesjonalnej" roboty tej firmy. O syfie i brudzie jaki po sobie zostawia to już nawet nie wspomnę :/ Do dziś nie możemy dojść do porządku w domu

Marek

Jak najdalej od tego "fachowca". Cała (mała) łazienka obłożona regipsem, który po tygodniu popękał, niedokładnie położenie kafli oraz fug (czarne przestrzenie tam gdzie powinna być fuga), elektryka do poprawy, a cała łazienka przecieka z każdej strony (prawie zalani sąsiedzi). Na poprawki wydałem 2 tys zł, bo pan oczywiście, mimo obietnic, nigdy się nie zjawił. Nawet bateria była źle podłączona - pomylone kurki, dzięki czemu woda leciała tylko zimna...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba - Dębno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kali Usługi Budowlano-Handlowo-Transportowe Mariusz Kalemba