Jarpol Jarosław Przygodzki

xyz

Złodziej!

A pewnie, że gośc z zasadami, np za zgubienie miarki obcina pensję o 50 zł

ttttCCC

PANOWIE PRACOWAŁEM U TEGO PANA PARĘNAŚCIE MIESIĘCY I BYŁO TAK JAK SIĘ UMÓWILIŚMY AZ MUSIAŁEM WYJECHAĆ , NAJWAŻNIEJSZE KASA NA CZAS BEZ OPÓŹNIEŃ I PRACA CAŁY CZAS, SŁYSZAŁEM OD CHŁOPAKÓW ŻE TAK ZAWSZE BYŁO . PANOWIE BĄDŹMY OBIEKTYWNI CO DO NIEKTÓRYCH SAM WIEM JAK BYŁO JAK MIELI SZEWSKI PONIEDZIAŁEK LUB WALILI Z PRACĄ W GUMY TO CO GOŚCIOWI SIĘ DZIWIĆ ZE MA SWOJE ZASADY BO INACZEJ JUŻ BY FIRMY NIE MIAŁ CHOCIAŻ NIERAZ MIAŁ SWOJE WIDZIMISIE

Niestety to wszystko prawda. Tą firemką powinien się zająć Urząd Skarbowy i ZUS. Brak umów, wszystko na czarno.

ty

NIE PAKUJCIE SIE DO TEJ FIRMY BEZNADZIEJNY FACHOWIEC PRACOWNICY JEDEN MANDRZEJSZY OD DRUGIEGO DONOSZA NA SIEBIE NAWZAJEM ABY WEJSC W DUPĘ TEMU OSZUSTOWI Z FACHOWOSCIA JEGO PRACOWNIKÓW TO DO USTERKI SIE NADAJĄ NO MOZE JEDEN MA POJECIE O ROBOCIE SAM JAROSŁAW WYMYSLA PRZEROZNE HISTORIE ABY SKŁOCAC SWOICH LUDZI NA DODATEK TO TYPOWY PRYWACIARZ ZŁODZIEJ UWARZAJCIE NA NIEGO I NA FIRME JARPOL OBIECUJE NA POCAATKU WIELE A POZNIEJ Z PREMEDYTACJA OKRADA WŁASNYCH LUDZI TAKICH JAK ON TO POWINNI NA PAL NABIJAC A I JESCZE JEDNO PAN JAROSŁAW TO CPUN NACPANY CHODZI PRAWIE CAŁY CZAS

ssss

Jarpol - Jarosław Przygocki - ekskluzywne remonty i wykończenia [usunięte przez moderatora]

w

Nie polecam!!! W tej firmie jest straszna atmosfera!. Jeden na drugiego donosi, w dodatku marnie płaci a wymagania ma kosmiczne,

xxx

Uwaga na \"Formę\". Praca bez żadnych umów, marnie płatna. Przy rozmowie kwalifikacyjnej mowa jest o atmosferze w pracy; że najważniejsza, w firmie używane są \"profesjonalne\" narzędzia. Wszystko jest oczywiście nieprawdą!!! UWAGA!!! Problem z wypłacalnością szefa!!!

Zostaw opinię o Jarpol Jarosław Przygodzki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarpol Jarosław Przygodzki