IZIS-Building & Fitness Factory Artur Miłek

Kraków

Opinie o IZIS-Building & Fitness Factory Artur Miłek

Przedsiębiorca

Miłek to kawał skończonego dziada, żeby tak ludzi i inne firmy wykorzystywać i okradać.

My

Niestety ale firma to "jednoosobowa" firmie która zatrudnia podwykonawców. Forma składa sie z prezesa i kierownika robót. Zatrudniając 8 podwykonawców na budowie w Poznaniu 4 nie zapalacila za wykonaną usługę. Pozew zbiorowy właśnie znalazł miejsce w sądzie. Pozdrawiamy Pana prezesa

Jacek
@My 09.03.2017, 16:11

Witam.Proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.Za poznań nie wypłacili mi 25tyś zł.Tel 503408760

Życzliwy

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie zawsze dostawałem je na czas. Nie przypominam sobie sytuacji aby ktoś mnie tam oszukał lub wykorzystał wręcz odwrotnie. Współpraca przebiegała bardzo dobrze i mogłem liczyć na wsparcie pracodawcy. Niestety ze względu na sprawy rodzinne musiałem zrezygnować z pracy, gdyby nie to dalej bym tam pracował.

Longin

Właściciela firmy izis poszukują komornicy.

Wynajmujący.

Niestety, muszę potwierdzić wcześniejszą opinię. Miałem także"przyjemność" wynajęcia mieszkania tej firmie. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu wynajmowania lokalu tej firmie.

?

Witam wszystkich.Miałem przyjemność współpracy z firmą Izis czyli "kogucik i drucik" co tu dużo pisać krętacze złodzieje.Firma niema nawet żeby wypłacić podwykonawcom 2 tyś. zł.Sprawa w windykacji jak i w najbliższym czasie wtrafi do sądu.Omijajcie z daleka tych pajaców

Zostaw opinię o IZIS-Building & Fitness Factory Artur Miłek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZIS-Building & Fitness Factory Artur Miłek