Glazjar Jarosław Sokołowski

Jabłonna

Opinie o Glazjar Jarosław Sokołowski

Kajetan

Potwierdzam słowa pana wyżej. Miałem okazję pracować u pana Jarosława mając 17 lat. Przez całe 3 miesiące nie doczekałem się umowy, o której kilkukrotnie panu Sokołowskiemu przypominałem. 1-wszej wypłaty nie dostałem, podobnie jak i drugiej. Gdy kwota którą pan Sokołowski był mi winny urosła do 4000 zł, dostałem 2 500 zł w zaliczkach po 200-300 zł. Pracowałem u niego od Sierpnia 2015 do Października 2015. Widząc że nie ma sensu tego ciągnąć zwolniłem się bo traciłem tylko czas. Upominałem się w styczniu, usłyszałem "Spokojnie nic się nie martw będziesz miał kasę", to samo usłyszałem w Lutym i Marcu. Potem dałem sobie spokój, i zadzwoniłem dopiero 28 Lipca, czyli prawie rok później. Usłyszałem "Nie martw się spokojnie dostaniesz kasę" :D To już mnie rozłożyło na łopatki. Kiedy powiedziałem że chcę pieniądze do końca Sierpnia pan Jarosław bardzo się rozsierdził, oburzył i powiedział że jeżeli tak stawiam sprawę to narazie. Ogólnie 2/10 Nieuczciwy pracodawca

xxxx

Miałem tą nie przyjemność pracować w tej firmie właściciel do dnia dzisiaj się ze mną nie rozliczył i nie oddał mi moich rzeczy ogólnie rzecz biorąc ten pan nie ma stałych pieniędzy zawsze trzeba czekać na skończony etap żeby dał choć jakąs zaliczkę po za tym nawet nie ma sprzętu porządnego bo go nie stać na zakup nie odbiera telefonów ja się nabrałem i tego bardzo żałuje

Zostaw opinię o Glazjar Jarosław Sokołowski - Jabłonna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glazjar Jarosław Sokołowski