Eunika Usługi Ogólnobudowlane Leszek Kasprowicz

Marki

Opinie o Eunika Usługi Ogólnobudowlane Leszek Kasprowicz

brzydal

ale on jes bezużyteczny gufniak

Mm

kasiulak
@Mm 01.04.2016 00:49
Miałam do czynienia z tym partaczem. Absolutnie prZestrzegam. Bufon zadowolony z siebie. 0 umiejętności....

zdychaj suko nikt u ciebie darmo robił nie będzie zadufana alkoholiczko kimkolwiek tchórzu jesteś to jeśli to prawda powiedz mu w oczy

Jan

Kijem gnac takiego fachowca. Wszystko , absollutnie wszystko spartolił.Płaciłem za poprawki, bo nie chciał przyjechać. Dobry dopóki nie weżmie kasy. Ostrzegam !!!!!!!!!!!!!

iga

Tragedia !!!!!!!!!!!!! Podejmuje sie wszystkiego, a nic nie umie

Zostaw opinię o Eunika Usługi Ogólnobudowlane Leszek Kasprowicz - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eunika Usługi Ogólnobudowlane Leszek Kasprowicz