Damex Damian Zalewski

Legionowo

Opinie o Damex Damian Zalewski

Mirek

Firma w skali 1 do 10 wynik: -1000000000!!!! Absolutnie nie polecam.

bea
@Mirek 03.09.2016 08:37
Firma w skali 1 do 10 wynik: -1000000000!!!! Absolutnie nie polecam.

Kiedy wykonywali dla Pana prace? Czy wystawiają FV?

Leszek

"Firma" nieprofesjonalna, pracuje jednym człowiekiem, bo tzw. właściciel jest albo chory albo na kacu. Pracują 8-9 rano do 16-17 gorzej jak za komuny, nie mają swojego środka lokomocji, aby zorganizować materiały do prac wysługują się Zleceniodawcą. Właściciel oszukuje Zleceniodawcę wstawiając w treści umowy słowo zaliczka... x procent - WCZEŚNIEJ UMAWIAJĄC SIĘ Z KLIENTEM, ŻE JE ST TO NP. 10% WRATOŚCI UMOWY A FAKTYCZNIE JEST TO X% WARTOŚCI UMOWY NETTO. Nie podpisują protokołu zakończenia robót, zastraszają klienta etc....Nie poprawiają wykonanych prac - SĄ BEZNADZIEJNI!!!!!!! UWAGA NFIRMA DAMEKS TO NIEFACHOWCY

Zostaw opinię o Damex Damian Zalewski - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damex Damian Zalewski