Bud-Flis Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Flis

Jelna

Opinie o Bud-Flis Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Flis

zibi

[usunięte przez admina]. Firma tragiczna, płaci same kary za przekroczenie terminów, nie szanuje pracowników a bhp nawet na papierze nie istnieje. dobra praca tylko dla tych którzy po studiach nie mogą nic znaleźć i desperatów...

JeszczePracownik

to chyba jakiś Żart kolego!!!firma beznadziejna, szef traktuje ludzi jak śmieci, nie wypłaca pensji w terminie, przez prawie rok czasu nie dal żadnej podwyżki, operatorom płaci najniższą krajową, a inżynierom chce obniżyć do takiej. NIE POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Bud-Flis Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Flis - Jelna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Flis Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Flis