Alfa Sp.j. J. Kapecki J. Trybus

Gorlice

Opinie o Alfa Sp.j. J. Kapecki J. Trybus

Melek

Porażka. Wypłaty notorycznie spóźniane, dzis jest 13 a wypłaty która miała być 10tego ani widać ani czuć. Prezesi nie potrafia się ze soba dogadać i cierpią na tym pracownicy.

Dominik

Nie wiem, skąd wynika prestiż tej firmy. Z jakością mięsa ona nie ma nic wspólnego, pomijam już taką "drobnostkę", że mięso jest z karmionych paszami z GMO zwierząt, jak to w całej POlsce zresztą wszyscy robią. Ale dzisiaj jadłem np. kiełbasę od Kapeckiego i była po prostu ohydna. Nie kupowałem jej, podkusiłem się zjeść, bo [usunięte przez moderatora] podobno robi dobre rzeczy. Niedobrze mi po tym czymś: rozlazła wodno- kiełbasa z glutami! Jak można produkować takie dziadostwo?! Jeśli chcą być na poziomie, powinni WCALE czegoś takiego nie dawać do sklepów, chyba że oznaczone jako dla psów. Miałbym u nich pracować??

Muniek

sorki to wyplata za styczen

Muniek

Profesjonalni to oni moze byli, jak szanowali pracownikow. Poczatek moje wspolpracy wspominam bardzo dobrze. Harowales, ale wedziales za co. Od jakiegos czasu totalny haos, a wypata wykwalifikowanego paroletniego pracownika 1074 zl za miesiac luty.

Zostaw opinię o Alfa Sp.j. J. Kapecki J. Trybus - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Sp.j. J. Kapecki J. Trybus