Łukaszewicz Maciej Zakład Remontowo-Budowlany

Olsztyn

Opinie o Łukaszewicz Maciej Zakład Remontowo-Budowlany

oszust

ten koleś to jakiś oszust totalny idio... Ty sie kolo zastanów jak prowadzisz firme takich jak ty powinni zamykac kłamiesz do słuchawki potem nie odbierasz kolo opanuj sie ludzi oszukujesz naciagasz na kase i zmieniasz numery życzę ci aby twoja niby firma jak najszybciej splajtowala

M Ł
@oszust 10.11.2014 18:49

Nr tel nigdy nie zmieniłem i nikogo nie oszukałem więc nie kłam gnojku

Zostaw opinię o Łukaszewicz Maciej Zakład Remontowo-Budowlany - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukaszewicz Maciej Zakład Remontowo-Budowlany