Firma Remontowo-Budowlana Remontex S.C.Zbigniew Wieczorkowski

Kraków

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Remontex S.C.Zbigniew Wieczorkowski

Zenia

Nie odpowiedzialny bierze zaliczki nie kończy wiele pozostawia do życzenia pozostałych wykonanych prac Nie polecam szkoda nerwów i materiału zużytego przez tego pana

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remontex S.C.Zbigniew Wieczorkowski ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Firma Remontowo-Budowlana Remontex S.C.Zbigniew Wieczorkowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana Remontex S.C.Zbigniew Wieczorkowski