Opinie o Lis Łukasz Firma Budowlana Lisbud Sp. z o.o. w Mielec

counter
1 7 21 5 1
Piotr Nowy wpis

Witam. Jak możecie ocenić pracę w firmie budowlanej Lisbud? Pytam, ponieważ nie ukrywam, że pracodawca ten jest obiektem mojego zainteresowania. Właśnie dzięki Wam chcę ustalić, czy można liczyć na dobre wynagrodzenie oraz godziwe traktowanie przez szefostwo. Mam cichą nadzieję, że dzięki Wam to po prostu ustalę. Ktoś chętny do pomocy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Czy pracodawca Lis Łukasz Firma Budowlana Lisbud Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

. Nowy wpis

Dziękuje :) szkoda że za późno

Renata Nowy wpis
@.

Niezbyt rozumiem, do czego odnosi się Twój wpis. Szkoda, że nie napisałaś nic o pracy w Lisbud. Wiesz może, czy można tam dobrze zarobić?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 555 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Lis Łukasz Firma Budowlana Lisbud Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

part

tel o płatności 518 764 013

Renata

@takaja, czy jesteś lub byłaś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć, czy problemy z płatnościami często mają miejsce? Może jest to przejściowa sytuacja? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany? Wiesz, czy pracodawca poszukuje teraz nowych osób?

takaja
@Renata

Firma ta WYŁUDZA usługi i za nie płaci

Renata

@Elektryk, skąd takie zdanie o firmie? Opowiesz coś więcej o aktualnej sytuacji? Co dokładnie Ci nie odpowiada? Twoja opinia jest cenna i pomoże osobom, które wahają się nad przesłaniem CV. Możesz napisać, jakie warunki są oferowane pracownikom, jaka atmosfera panuje?

takaja
@Renata

Ja mogę powiedzieć. Zlecają pracę podwykonawcom a potem nie płacą. Po prostu oszukują. Bardzo ostrzegam firmy przed pracą dla nich.

Elektryk

No gorzej być nie może

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis? Podzielcie się swoją opinią!

oszukany

to są bezczelni (usunięte przez administratora) - braciaki w merolach za cudze pieniądze

Jakim pracodawcą jest Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

bogdan

tel w spawie płatności (usunięte przez administratora)

adam

Prowadzę sprawy o zapłatę przeciwko LISBUD, tel. 602716517, 14 670 41 26, adamkancelaria@poczta.fm

igor

nie płaca i nawet tel. nie odbiera. mozna prosic o kontakt

oszukany
@igor

Nam też nie płacą. Podaj jakis namiar na siebie..

budowlaniec

Nie płacą na czas. Bardzo NIE POLECAM współpracy z tą firmą. Chcesz mieć kłopoty - pracuj dla nich...

bardzo zły
@budowlaniec

Ja też czekam na pieniądze - już długo. Nie odpowiadają na wezwania. Chyba są w stanie upadłości. Jak to możliwe, że nadal wykonują prace dla państwowych instytucji?

Kształtuj swoją wiedzą rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis.

Zostaw merytoryczną opinię o Lis Łukasz Firma Budowlana Lisbud Sp. z o.o. - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad