Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis

Mielec

Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis

Opinie o Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Elektryk

No gorzej być nie może

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis? Podzielcie się swoją opinią!

oszukany

to są bezczelni (usunięte przez administratora) - braciaki w merolach za cudze pieniądze

Jakim pracodawcą jest Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

bogdan

tel w spawie płatności (usunięte przez administratora)

adam

Prowadzę sprawy o zapłatę przeciwko LISBUD, tel. 602716517, 14 670 41 26, adamkancelaria@poczta.fm

igor

nie płaca i nawet tel. nie odbiera. mozna prosic o kontakt

oszukany
@igor 15.01.2018 11:01

Nam też nie płacą. Podaj jakis namiar na siebie..

budowlaniec

Nie płacą na czas. Bardzo NIE POLECAM współpracy z tą firmą. Chcesz mieć kłopoty - pracuj dla nich...

bardzo zły
@budowlaniec 22.12.2017 20:01

Ja też czekam na pieniądze - już długo. Nie odpowiadają na wezwania. Chyba są w stanie upadłości. Jak to możliwe, że nadal wykonują prace dla państwowych instytucji?

Kształtuj swoją wiedzą rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis.

Zostaw opinię o Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana Lisbud S.C. Damian Lis Łukasz Lis