Brzdąk Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane

Włoszczowa

Opinie o Brzdąk Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane

Bogdan

Firma godna polecenia, pracuje tu już dobre kilka lat i nigdy nie było problemów, zawsze można się dogadać i właściciel często idzie na rękę.

adam

Właściciel to burak bez szkoły, zarobił kilka złoty i udaje wielkiego biznesmena, przyjeżdża pijany na budowy i udaje nie wiadomo kogo, traktuje ludzi jak smieci, nie polecam !

bocian

firma jak to firma ma zalety i wady pan (usunięte przez administratora) wlasciciel rowny gosc

witam, nie polecam firmy. wszystko na wariackich papierach, pojechałem w delegacje i wszystko miałem odliczane od wypłaty, łącznie z transportem i dietami. warunki na kwaterze kiepskie, organizacja pracy żałosna, żadnej umowy nie oferują, po prostu cyrk a nie firma.

Zostaw opinię o Brzdąk Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brzdąk Sławomir Usługi Remontowo-Budowlane