Amper S.C. Ryszard Gorczyca

Zabrze

Amper S.C. Ryszard Gorczyca
0 0

Opinie o Amper S.C. Ryszard Gorczyca

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Amper S.C. Ryszard Gorczyca? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Anonim

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Niestety jest ona odpowiedzialna za docieplenie ściany szczytowej w moim domu. Metraż ściany to 48m2, praca jest wykonywana od 8 tygodni i do dziś nie jest skończona. Próba kontaktu z prezesem jest nie możliwa. Za każdym razem kiedy tam dzwonię, odbiera sekretarka.

Jan
@Anonim 07.12.2016 15:06

To dobra i rzetelna firma. Pan prezes często wyjeżdża , w biurze nie pozyskuje się robót. Od kontaktów z klientem są ludzie do tego powołani w firmie.

Co teraz dzieje się aktualnie w Amper S.C. Ryszard Gorczyca? Ostatni post zamieszczony został 13 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

zaczniesz tam pracować - stracisz nerwy i zdrowie zaczniesz współpracować - zbankrutujesz

"Władek"

Szkoda słow. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Amper S.C. Ryszard Gorczyca - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amper S.C. Ryszard Gorczyca