Adaptacje Remonty Wykończenia RIW-BUD

Marki

Opinie o Adaptacje Remonty Wykończenia RIW-BUD

Riwbud

Szanowny Panie mam proste rozwiązanie żeby tego typu sytuacje więcej się nie powtarzały. Wystarczy umówić się na konkretny dzień i godzinę. Żaden pracodawca nie będzie czekał na pracownika który umawia się w sprawie pracy następująco-cytuję ”jak będą w niedalekiej przyszłości w Warszawie to się odezwę”. Bardzo mi przykro ale oprócz przyjmowania do pracy potencjalnych pracowników, mam jeszcze wiele innych obowiązków. Obrażanie mnie świadczy tylko o Pańskiej kulturze ale mimo wszystko, życzę powodzenia. Prezes Riwbud -(cham)

Jarson

Witam Mam juz swoje wyrobione zdanie nt.firmy Riw-Bud. Niedawno zadzwonil do mnie pan wlasciciel poniewaz znalazl moje cv jako ze szukam pracy.Po rozmowie umowilismy sie na spotkanie w Warszawie od ktorej mieszkam 100km. Po kilku dniach znalazlem sie w stolicy.Dzwoniwszy do wlasciciela dowiedzialem sie ze teraz pracownikow to on nie potrzebuje, a tak wogole to nie ma czasu rozmawiac. No, coz,ja znalazlem czas i pieniadze na dojazd do Warszawy a taki pajac mowi ze ma cie gdzies. Pogratulowac dobrego wychowania i poczucia dystansu do przyszlych niedoszlych pracownikow. To dobrze ze ten cham od razu sie demaskuje. Pozdrawiam przyszlych niedoszlych.

Zostaw opinię o Adaptacje Remonty Wykończenia RIW-BUD - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adaptacje Remonty Wykończenia RIW-BUD